Cena iQOS cigaret

VÁŠ PRVNÍ IQOS ZA SUPER CENU

Získej svůj první IQOS za zvýhodněnou cenu. Nyní získáš ještě 300,- Kč  při použití unikátního kódu 95802WMWPřejdi na internetové stránky Philip Morris  zadej unikátní kód 95802WMW a sleva je tvoje.

Originální dárek, který potěší

iqos cigareta

Cena iQOS cigaret je výhodná. Firma Philip Morris novinku prodává prostřednictvím svých partnerů. Máme se určitě na co těšit. Jedná se o revoluci pro milovníky tabáku, kteří již nechtějí inhalovat splodiny ze spalování klasických cigaret nebo používat náhražky bez tabáku v podobě e-cigaret. Cigareta iQOS má mimo jiné velmi moderní design. Nová cigareta již nemá přívlastek ,, z Německa".

Získejte nový IQOS za zvýhodněnou cenu

Získejte IQOS za zvýhodněnou cenu. Stačí navštívit internetové stránky společnosti PMI, vložit slevový kód 44417JPO a získat zajímavou slevu při nákupu IQOS MULTIPACK SET nebo IQOS CARBON SET. Po uplatnění slevového kódu 44417JPO budete příjemně překvapeni. Nezapomeňte se podívat na instruktážní video.

Zvýhodněná cena je určena pouze pro ty, kteří si budou kupovat své první zařízení IQOS.

Nový IQOS si můžete zakoupit také na prodejně, kde můžete také uplatnit slevový kód 44417JPO. Objednání zařízení IQOS v eshopu je asi nejrychlejší volbou.

Prohlédněte si instruktážní video k zařízení IQOS a zadejte svůj slevový kód na získání slevy.

https://cz.myiqos.com/discover-multipack.html

https://cz.myiqos.com/iqos-carton-set.html

Nový IQOS si můžete zakoupit také na prodejně, kde můžete také uplatnit slevový kód 44417JPO. Objednání zařízení IQOS v eshopu je asi nejrychlejší volbou.

Váš IQOS může být originální díky ochranným skinům, které můžete objednávat na www.novatvar.cz

Společnost PMI se rozhodla v ČR nabízet zařízení IQOS pouze ve variantě WHITE a BLUE NAVY, které postupně rozšiřují.

Nově je v nabídce také varianta BLUE a PINK, které jsou v prodejní síti PMI.

V případě, že chcete být originální máme pro vás jednoduché řešení. Ochranný skin na váš IQOS zařízení ochrání před oděrky a zároveň vás odliší od ostatních. Objednávat můžete různé varianty skinů na www.novatvar.cz

Cena GLO

Cena zařízení GLO od společnosti British American Tobacco zatím nebyla pro tuzemský trh stanovena. Můžeme se těšit, že v příštím roce bude možná spuštěn prodej tohoto zařízení i v ČR.

Zařízení GLO v různých barevných variantách.


iQOS a GLO ve společnosti - žádné postávání venku

Revoluce pro kuřáky

 

Na alternativní kouření iQOS již celosvětově přešlo z klasických cigaret miliony kuřáků, kteří oceňují výhody zařízení IQOS

Všechna práva vyhrazena Nová cigareta.cz ( internetové stránky mají pouze informativní charakter)