Cigareta iQOS

Nová technologie bez kouře

Více než 2,9 milionu spotřebitelů se již rozhodlo přejít z cigaret na tento výrobek s označením IQOS . Speciální elektronika zahřívá skutečný tabák na teploty do 350 °C, kdy nedochází k hoření a produkci kouře. Dochází k uvolňování skutečné chuti tabáku s nikotinem bez spalování a uvolňování kouře. Touto technologií dochází k výraznému snížení produkce škodlivých látech při kouření. Páry s chutí tabáku obsahující nikotin bez kouře jsou pro kuřáky lákavé. 

Zde je klíčový bod: tabák v klasické cigaretě se spaluje při teplotách nad 600 ° C, vytváří kouř obsahující škodlivé chemikálie. Cigareta iQOS zahřívá tabák na mnohem nižší teploty (do 350 ° C), kdy nedochází ke spalování za přítomnosti ohně, popelu nebo kouře. Nízkoteplotní zahřívání uvolňuje skutečnou chuť zahřátého tabáku oproti zastaralému typu elektronických cigaret. Protože se tabák zahřívá a nehoří, jsou úrovně škodlivých chemikálií výrazně sníženy ve srovnání s cigaretovým kouřem.

Nový design pro váš IQOS s ochranným skinem

Váš IQOS může být originální se speciálním skinem, který ochrání vaše zařízení například před poškrábáním. Již nyní si můžete objednávat pro sebe i své blízké tyto originální polepy pro IQOS na internetových stránkách www.novatvar.cz

Jak funguje IQOS ?

IQOS je systém zahřívání tabáku se třemi hlavními součástmi - jednotkou vytápěného tabáku (tzv. HEETS nebo HeatSticks ), držákem IQOS a nabíječkou.

Pro použití  IQOS spotřebitel vloží jednotku speciálního tabáku s označením HEETS do držáku IQOS , který obsahuje elektronicky řízený ohřívač.

Spotřebitel stiskne tlačítko, aby zapnul ohřívání cigarety HEETS tak, aby si kuřák užíval skutečnou chuť tabáku. Po vypotřebování je tabáková kapsle vyjmuta a spotřebitel ji odstraní z držáku s následnou bezpečnou likvidací v koši na odpadky.

  1. Jednotka zahřátého  tabáku obsahuje jedinečně zpracovanou tabákovou zátku určenou k ohřevu, nikoli ke klasickému kouření se spalováním. Zásobník tabáku je vyroben z tabákových listů, které jsou rozemleté ​​a znovu vytvořeny do tabákových listů, nazývaných cast-leaf. Tyto listy se potom zalisují a vytvarují se do tabákové zátky.
  2. Držák , do kterého je vložena zahřívaná tabáková jednotka, ohřívá tabák pomocí elektronicky řízeného ohřevu nože. Nůž současně zahřívá tabák na teploty až 350 ° C, přičemž sleduje teplotu, aby zajistil konzistentní chuť a zabránil spalování. Má také ochranný mechanismus proti přehřívání, který se v případě potřeby sám vypne. Držák dodává teplo na jednotku vytápěného tabáku pomocí topného kotouče po dobu šesti minut nebo 14 nástřiků, podle toho, co nastane dříve.
  3. Po každém vykouření tabákové jednotky je třeba baterii v držáku dobít. Domácí nabíječka je větší a uchovává dostatek energie k dobití držiteli přibližně 20 krát a je možné dobíjet z elektrických zásuvek.

Copyright Nová cigareta.cz ( stránky mají pouze informativní charakter )